Wykończenie pod klucz

Spread the love

All Colors to firma działająca od kilku lat na polskim rynku. W naszym studiu znajdziecie profesjonalną mieszalnię farb, oryginalne dekoracje na ściany, a także projektowanie wnętrz.

W połączeniu wszystkiego razem tworzymy coś niepowtarzalnego.

Nasze projekty są unikalne i wyjątkowe, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Każdy z naszych klientów ma zapewnioną opiekę i doradztwo naszej kadry fachowców. Znajdziemy dla Państwa zastosowanie nawet dla najbardziej ekstrawaganckich pomysłów.

 

Przyjdź na rozmowę wstępną i zobacz, co możesz zyskać

Łańcut, ul. Cetnarskiego 26 – pod tym adresem mieści się siedziba firmy. Podczas rozmowy wstępnej klienci mają możliwość nie tylko oglądnięcia katalogów w materiałami, ale i zobaczenia ich na żywo. A jest w czym wybierać. All Colors posiada w ofercie szeroką gamę ponad 250 unikalnych, wysokiej jakości produktów zgodnych z najnowszymi trendami dekoratorskimi. Znajdziemy tu: deski dekoracyjne, ekologiczne, odporne na zmywanie i ścieranie farby w wymarzonych przez klientów kolorach, sztukaterie, kamień naturalny, cegłę ozdobną oraz dekoracje: Glinka Wenecka, Sahara (piasek pustyni), efekt rdzy, patyny, Trawertyn, Telstar, Beton Mineralny, Papier Verano, Stiuk.

Po wstępnym ustaleniu zakresu inwestycji i doborze materiałów firma dokonuje pomiaru pomieszczeń. Na podstawie zebranych informacji projektant przygotowuje wstępny projekt aranżacji wnętrz wraz z pełną wizualizacją 3D. Klientowi przedstawione zostaje również zestawienie materiałów i kosztorys. Na każdym z tych etapów prowadzone są konsultacje z klientem, który ma prawo do nielimitowanych zmian w projekcie.

Dostępne pakiety projektowania wnętrz:

 

W trakcie realizacji zatwierdzonego już projektu firma koordynuje wszelkie dostawy oraz prowadzi nadzór na poziomie zgodności z projektem i weryfikuje jakość prac.

Weryfikacja odbywa się również nieco wcześniej: wszystkim znane są przypadki, kiedy profesjonalizm i staranna praca wykonawców została zmarnowana, przez użycie złej jakości materiału. Dlatego my wcześniej testujemy proponowane przez producentów produkty i wybieramy z nich tylko te, które spełniają oczekiwania klientów – zapewnia właściciel firmy Kamil Międlar.

Firma swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Istnieje również możliwość zakupu na raty oraz przez Internet.

Dane kontaktowe:

ul. Cetnarskiego 26, 37-100 Łańcut

tel. biuro: 17 226 15 14,  504 451 581

tel. projektant Justyna: 500 369 396

e-mail: biuro@allcolors.pl

strony: www.allcolors.pl / www.sklep.allcolors.pl

 

NASZE DANE:

All Colors Kamil Międlar
ul.Cetnarskiego 26
37-100 Łańcut
NIP: 8151748031
REGON: 181148328

KONTAKT:

tel. 17 226 15 14, 504 451 581
e-mail: biuro@allcolors.pl
www.allcolors.pl
www.sklep.allcolors.pl
pn-pt: 9.00 – 17.00
sob: 9.00-14.00

Tu Nas znajdziesz: