Wykonawcy i Architekci

Spread the love

Architekci  i  Projektanci
Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz, gdyż Wasza kreatywność i nietuzinkowe pomysły znajdą odzwierciedlenie w naszej ofercie. Posiadamy różnorodne materiały, z których jesteśmy w stanie uzyskać niezliczoną gamę efektów, takich jak: beton, trawertyn, farby o efekcie tapety, aż po klasyczny stiuk.

Ważnym atutem jest to, że każdy materiał barwimy na miejscu, dzięki czemu możliwe jest dobranie koloru nie pochodzącego z katalogu proponowanego od producenta, ale na przykład dopasowanego do koloru kamienia, mebla, tapety, czy odcienia z wzornika NCSu/RAL/ZOLPAN.

Zapewniamy potrzebne katalogi oraz obsługę pracownika odpowiedzialnego za kontakty z architektami, który dostarczy odpowiednie próbki i doradzi rodzaj materiału, uzależniając go od danej powierzchni i miejsca zastosowania.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wykonawcy
Wykonawcom proponujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz wysokiej jakości materiały.
Wszystkim znane są przypadki, kiedy profesjonalizm i staranna praca wykonawców została zmarnowana, przez użycie złej jakości materiału. Dlatego my wcześniej testujemy proponowane przez producentów produkty i wybieramy z nich tylko te, które spełniają Wasze oczekiwania.
Większość materiałów jest dostępna na miejscu i zostaje zabarwiona od ręki. Wszystkie formuły kolorystyczne, szczególnie te niestandardowe, przechowujemy w naszej bazie danych, przez co nie ma problemu z ponownym uzyskaniem takiego samego koloru.
Dla wszystkich wykonawców, którzy chcą rozszerzyć swoją ofertę o kolejne techniki nakładania, służymy doradztwem oraz prowadzimy bezpłatne szkolenia.
Zapraszamy do współpracy.

NASZE DANE:

All Colors Kamil Międlar
ul.Cetnarskiego 26
37-100 Łańcut
NIP: 8151748031
REGON: 181148328

KONTAKT:

tel. 17 226 15 14, 504 451 581
e-mail: biuro@allcolors.pl
www.allcolors.pl
www.sklep.allcolors.pl
pn-pt: 9.00 – 17.00
sob: 9.00-14.00

Tu Nas znajdziesz: