Warsztaty praktyczne

Spread the love

 

Profesjonalne szkolenia i warsztaty z firmą All Colors

Łańcucka firma zaprasza do zapisów na szkolenia z zakresu aplikacji najmodniejszych obecnie i najnowszych na rynku dekoracji ściennych. Kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu.

Firma All Colors, powstała jako profesjonalna mieszalnia farb i studio dekoracji wnętrz, w swojej ofercie posiada również świadczenie usług wykonawstwa oferowanych przez siebie dekoracji ściennych. Zamawiając jeden z prawie 300 dostępnych w studiu produktów, możemy także liczyć na jego profesjonalne położenie. Usługę wykonają wykwalifikowani specjaliści szkoleni bezpośrednio przez producentów dekoracji.

Najwyższej jakości produkty, profesjonalnie wykonane usługi, dbałość o najmniejszy szczegół i zadowolenie klienta – co jeszcze można zaproponować? Obok wymienionych wyżej, firma jednocześnie podjęła się organizacji i przeprowadzania certyfikowanych szkoleń praktyczno-teoretycznych. Oferta takich kursów pojawia się cyklicznie na stronie internetowej All Colors. Zgłosić może się każdy, również osoby prywatne.

Studio All Colors z siedzibą w Łańcucie z myślą o partnerach biznesowych, przeprowadza cykliczne, certyfikowane szkolenia praktyczno-teoretyczne dla wykonawców z zakresu właściwości i aplikacji dekoracji ściennych produktów flagowych, jak i całkowicie nowych dekoracji wchodzących na rynek.

Uczestnik, podczas warsztatów zapewnione ma:

  • rzetelną wiedzę w praktyce
  • narzędzia
  • materiały
  • własne stanowisko pracy
  • certyfikat

Szkolenie trwa ok 4-6h z przerwami.

Zapisy pod numerem telefonu 504 451 581 lub mailowo biuro@allcolors.pl

Jak wyglądają szkolenia?

Szkolenia odbywają się w ośmioosobowych grupach w specjalnie do tego przygotowanej sali. Każdy z uczestników pracuje na samodzielnym stanowisku oraz zostaje wyposażony w niezbędne narzędzia i materiały. Całość warsztatów zamyka się zazwyczaj w przedziale 4-6 godzin z przewidzianą przerwą obiadową (catering wliczony w opłatę za szkolenie). Najważniejsze jednak, że każdy uczestnik po ukończonym kursie otrzymuje certyfikat. Jest jeszcze jedna niespodzianka – udział w promocjach, obejmujących jedynie certyfikowane firmy wykonawcze.

 

 

Bo liczy się jakość!

W trakcie szkoleń i warsztatów uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu właściwości i aplikacji dekoracji ściennych zarówno produktów flagowych firmy, jak i całkowicie nowych dekoracji wchodzących dopiero na rynek (Zolpan, Valpaint, NovaColor, Guardi, FOX). I jedne i drugie są dostępne w studiu All Colors. Szkolenia stwarzają możliwości nauki aplikacji kilkunastu efektów. Są wyjątkowe również z tego powodu, że dają okazję wyjścia przed szereg i dołączenia do grona najlepszych specjalistów w branży.

Nie ma na co czekać! Zapisz się!

 

Poprzednie edycje:

  • Warsztaty praktyczno-teoretyczne dekoracje VallPaint 09.03.2018r.:
  • Warsztaty praktyczno-teoretyczne dekoracje Guardi 01.12.2017r.:

 

 

  • Warsztaty praktyczno-teoretyczne dekoracje VallPaint 29.09.2017r.:

-Warsztaty praktyczno-teoretyczne dekoracje Zolpan 23.06.2017r.:

-Warsztaty praktyczno-teoretyczne dekoracje Wall Paint, Zolpan 19.05.2017r.

Artykuł na temat szkolenia oraz dni otwartych:

http://www.lancut.gada.pl/aktualnosc,3012,0,0,0,Poznaj-najnowsze-trendy-w-dekoracji-wnetrz.html

 

 

  • Szkolenie praktyczno-teoretyczne Nova Color:

 

  • szkolenie praktyczno-teoretyczne Cameleo, NMC, BlueDolphin:

NASZE DANE:

All Colors Kamil Międlar
ul.Cetnarskiego 26
37-100 Łańcut
NIP: 8151748031
REGON: 181148328

KONTAKT:

tel. 17 226 15 14, 504 451 581
e-mail: biuro@allcolors.pl
www.allcolors.pl
www.sklep.allcolors.pl
pn-pt: 9.00 – 17.00
sob: 9.00-14.00

Tu Nas znajdziesz: