Projektowanie wnętrz

Spread the love

All Colors zaprojektujemy twoją przestrzeń

Urządzasz dom, marzy Ci się remont? Pomimo obejrzenia dziesiątek odcinków, tak modnych dziś telewizyjnych programów wnętrzarskich, po prostu nie masz pomysłu? Studio All Colors zmaterializuje Twoje marzenia o idealnym wnętrzu.

Decydując się na usługi proponowane przez studio All Colors klient ma zapewnioną opiekę i doradztwo projektanta, który zrealizuje i znajdzie zastosowanie nawet dla najbardziej ekstrawaganckich pomysłów dekoratorskich. Efekty tej pracy zostaną przedstawione w projekcie aranżacji wnętrz, uzupełnionym wizualizacją 3D i kompleksowym kosztorysem materiałów i prac. Aby sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów, trzeba stosować nietuzinkowe rozwiązania.

 

Jak wygląda cały proces ?

Krok po kroku

A ze wszystkich, jak w piosence, najważniejszy ten pierwszy. Należy umówić się na spotkanie i przyjść do siedziby firmy – Łańcut, ul. Cetnarskiego 26. Tam można zapoznać się z oferowanymi przez firmę usługami, materiałami wykończeniowymi i przejrzeć portfolio z wcześniej realizowanymi projektami, a co najważniejsze wyznaczyć „termin wizyty u klienta”.

Podczas pierwszej wizyty w miejscu remontu, oprócz rozmowy z klientem o jego potrzebach i oczekiwaniach, powstaje inwentaryzacja architektoniczna, tj. dokładny pomiar pomieszczeń z dokumentacją fotograficzną. Zebrane w ten sposób dane posłużą do utworzenia wstępnych koncepcji układu funkcjonalnego wnętrza. Na podstawie przygotowanych propozycji (2-3 projektów) oraz uwag klienta powstaje projekt finalny układu funkcjonalnego. Jego zatwierdzenie otwiera drogę do szczegółowego zaprojektowania wnętrza: wyboru kolorów, faktur, materiałów, elementów wyposażenia wnętrz, rozmieszczenia punktów oświetleniowych.

Gotowa koncepcja przygotowywana jest w wersji 3D. Powstaje również projekt wykonawczy, na który składa się komplet rysunków technicznych: aranżacja – rzut poziomy, z wszelkimi wymiarami, projekty podłóg, sufitów i oświetlenia, zabudów g/k, instalacji elektrycznej (rozmieszczenie gniazdek i wyłączników), wod.-kan. – lokalizacja grzejników i punktów wodnych, widok ścian – z charakterystycznymi elementami wykończenia – meble, elektryka, oświetlenie i sufity, widoki i rysunki techniczne mebli, które będą wykonane na indywidualne zamówienie oraz szczegółowe rysunki kuchni oraz łazienki. Do powyższych można też dorzucić zestawienie potrzebnych materiałów wraz z kosztorysem.


Posiadamy różnorodne gotowe materiały, takie jak: beton, trawertyn, farby dające efekt tapety, aż po klasyczny stiuk, z których jesteśmy w stanie uzyskać niezliczoną gamę efektów, ale jesteśmy też profesjonalną mieszalnią farb, dzięki czemu możemy ich ofertę o unikalne, oryginalne kolory. Większość materiałów jest dostępna na miejscu i zostaje zabarwiona od ręki. To ważny atut, bo umożliwia dobranie koloru niepochodzącego z katalogu proponowanego przez producenta, ale na przykład dopasowanego do koloru kamienia, mebla, tapety, czy odcienia z wzornika NCSu/RAL/ZOLPAN 

 

Pakiety cenowe

Dla każdego

Projekt aranżacji wnętrz można zamówić w kilku wariantach cenowych uwzględniających mniejszy lub większy zakres wykonanej usługi. Wyróżnimy: pakiet podstawowy, kompleksowy, ekskluzywny oraz premium. Pierwszy z nich składa się z trzech punktów: inwentaryzacji architektonicznej, zaprojektowania rzutu funkcjonalnego i aranżacji wnętrz oraz przedstawienia wizualizacji projektu. Ostatni z pakietów natomiast to opcja dla najbardziej wymagających klientów. Oprócz szczegółowego projektu aranżacji, zestawienia materiałów, rysunków instalacji, wizualizacji mebli na indywidualne zamówienia a nawet wyboru kształtu i koloru grzejników, firma All Colors zobowiązuje się do pełnego nadzoru wykonywanych prac budowlanych, biorąc na siebie pełną odpowiedzialność za realizację stworzonego projektu.

Zobacz nasze najnowsze projekty:

Projektujemy wnętrza i używane do ich wykończenia materiały

Decydując się na usługi proponowane przez studio All Colors klient ma zapewnioną opiekę i doradztwo projektanta, który zrealizuje i znajdzie zastosowanie nawet dla najbardziej ekstrawaganckich pomysłów dekoratorskich. Aby sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów, trzeba stosować nietuzinkowe rozwiązania. – Posiadamy różnorodne gotowe materiały, takie jak: beton, trawertyn, farby dające efekt tapety, aż po klasyczny stiuk, z których jesteśmy w stanie uzyskać niezliczoną gamę efektów, ale jesteśmy też profesjonalną mieszalnią farb, dzięki czemu możemy ich ofertę o unikalne, oryginalne kolory. Większość materiałów jest dostępna na miejscu i zostaje zabarwiona od ręki. To ważny atut, bo umożliwia dobranie koloru niepochodzącego z katalogu proponowanego przez producenta, ale na przykład dopasowanego do koloru kamienia, mebla, tapety, czy odcienia z wzornika NCSu/RAL/ZOLPAN – wyjaśnia właściciel firmy Kamil Międlar i dodaje – wszystkie formuły kolorystyczne, szczególnie te niestandardowe, przechowujemy w naszej bazie danych, przez co nie ma problemu z ponownym uzyskaniem takiego samego koloru.

 

Dane kontaktowe:

ul. Cetnarskiego 26, 37-100 Łańcut

tel. biuro: 17 226 15 14,  504 451 581

tel. projektant Justyna: 500 369 396

e-mail: biuro@allcolors.pl

strony: www.allcolors.pl / www.sklep.allcolors.pl

NASZE DANE:

All Colors Kamil Międlar
ul.Cetnarskiego 26
37-100 Łańcut
NIP: 8151748031
REGON: 181148328

KONTAKT:

tel. 17 226 15 14, 504 451 581
e-mail: biuro@allcolors.pl
www.allcolors.pl
www.sklep.allcolors.pl
pn-pt: 9.00 – 17.00
sob: 9.00-14.00

Tu Nas znajdziesz: